14 jan.

Presenteren van de Uitslagenavond

event Opleidingen
Presenteren van de Uitslagenavond

Presenteren van de Uitslagenavond

schedule 5 uur (10:00 - 15:00)
school 's-Gravenzande
group 10/10 plaatsen beschikbaar
Niveau: star star
14 jan.
De gemeenteraadsverkiezingen van maart 2026 komen eraan, en veel omroepen bereiden zich al voor op hun uitslagenavond: hét moment om te laten zien dat je lokaal nieuws kunt brengen met impact. In deze praktische training oefen je met het presenteren van een live uitzending. Hoe houd je de spanning vast, blijf je scherp bij onverwachte ontwikkelingen en werk je soepel samen met verslaggevers en technici? De training is bedoeld voor presentatoren en verslaggevers die betrokken zijn bij de verkiezingsavond. We werken met een eenvoudig draaiboek en verschillende rollen, zodat iedereen actief kan meedoen en feedback krijgt. Je gaat naar huis met concrete tips om jouw volgende live uitzending professioneel, ontspannen en met zelfvertrouwen te presenteren.

Over de trainer

Rob Veenman is presentator van uiteenlopende tv-programma’s en evenementen, onder meer voor streekomroep WOS. Zijn ervaring strekt zich uit van talkshows en sfeerverslagen tot verkiezingsuitzendingen en sportverslaggeving. Daarnaast ontwikkelt en verzorgt hij trainingen voor mediaprofessionals.

Overige informatie

Deze training heeft een opleidingsniveau van 2 sterren. Uitleg over de opleidingsniveaus vind je op https://www.nlpo.nl/opleidingsniveaus/ Tijdens deze training wordt een lunch verzorgd. Bij het inschrijven voor kosteloze deelname zijn een paar voorwaarden, neem ze door bij de spelregels.

Startdata

Bij het inschrijven voor kosteloze deelname zijn er een paar voorwaarden, deze vind je onder spelregels.

14 jan.
14-01-2026 tot
14-01-2026
5 uur
(10:00 - 15:00)
's-Gravenzande

van der Kest Wittensstraat 7
2691 XD 's-Gravenzande

Vergelijkbaar

Passend bij Interviewen & Presenteren