30 sep.

Van idee naar impact met je eigen podcast

event Opleidingen
edit_note 01 juli 2025
Van idee naar impact met je eigen podcast

Van idee naar impact met je eigen podcast

schedule 3 uur (14:00 - 17:00)
school Hilversum
group 8/8 plaatsen beschikbaar
Niveau: star
30 sep.
Broed je al een poosje op een podcastidee, maar weet je nog niet precies hoe je moet beginnen? Of heb je al een concept, maar wil je dat naar een hoger niveau tillen? Dan is deze podcastworkshop precies wat je zoekt! Tijdens deze workshop ga je het fundament leggen voor jouw podcastplan. Samen duiken we in de essentie van jouw verhaal. Door middel van praktische tips en handvaten kom je tot een krachtig podcastconcept dat klaar is voor een volgende stap. En of je nu droomt van een intieme interviewserie of een meeslepende verhalende podcast, deze workshop zet je op het juiste spoor.

Over de trainer

Rachel de Wit is als podcast-expert verbonden aan NPO Campus. In 2023 ontwikkelde ze het podcast trainingstraject voor NPO Campus. Daarin helpt ze beginnende podcastmakers in het vertellen en maken van sterke audioproducties. Daarnaast werkt Rachel als audio-docent en coach bij Fontys Journalistiek in Tilburg.

Overige informatie

Tijdens deze training wordt geen lunch verzorgd door de NLPO. Bij het inschrijven voor kosteloze deelname zijn er een paar voorwaarden, deze vind je onder spelregels.

Startdata

Bij het inschrijven voor kosteloze deelname zijn er een paar voorwaarden, deze vind je onder spelregels.

30 sep.
30-09-2025 tot
30-09-2025
3 uur
(14:00 - 17:00)
Hilversum

Bart de Graaffweg 2
1217 ZL Hilversum

Vergelijkbaar

Passend bij Radio & Podcast